Почетна тагови мбапе

таг: мбапе

„Земјотрес“ во најава: Мбапе оди во Реал, Меси на негово место...

Преодниот рок штотуку заврши, а медиумите ширум Европа веќе почнаа да се занимаваат со плановите на најголемите клубови за наредното лето. А во ситуација...

Мбапе со специјални копачки во финалето на ЛШ: Мајка ми штедеше...

Килијан Мбапе е еден од најскапите фудбалери на денешницата и може да си дозволи речиси се, но пред финалето во Лигата на шамшионите се...

ВИДЕО: Ноќна мора за ПСЖ – го победи Тулуз, но ги...

Екипата на Пари Сен Жермен забележа доминантна победа во француската Лига 1 и на домашен терен во дуелот со Тулуз славеше со убедливи 4-0 (0-0). Извештај...
Скопје
few clouds
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
50 %
1.5kmh
20 %
Thu
27 °
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО