Почетна тагови М’Баје Нианг

таг: М’Баје Нианг

Монца пред потпис со Мауро Икарди

Новиот прволигаш, Монца сериозно му пристапи на преодниот рок. Тимот на легендарните Силвио Берлускони и Адриано Галиани, веќе донесе неколку засилувања со кој даде до...

Миланско трио пристигнува во Монца?

Според последните информации кој доаѓаат од Италија, тимот на Силвио Берлускони е решен да го соедини некогашното трио на Милан. По се погласните наводи дека...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО