Почетна тагови Матис Тајбл

таг: Матис Тајбл

NBA-Сите трампи на едно место

Синоќа заврши преодниот рок во NBA. Ви ги претставуваме сите трансфери на играчи кој се случија. Лос Анџелес Клиперс го испрати Реџи Џексон во Шарлот...

NBA-На повидок голема размена меѓу Јута и Филаделфија

По трејдот кој го испрати Руди Гоберт во Минесота, Јута продолжува со промени. Најновите информации кој доаѓаат преку "барата" говорат за можна размена помеѓу Филаделфија...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО