Почетна тагови Мартија Станојковиќ

таг: Мартија Станојковиќ

Македонката Мартија ја споредуваат со српската старлета Станија

Младата македонска пејачка од Куманово која повеќето се уште ја нарекуваат малото девојче од „Ѕвездичките на Пинк“, веќе е голема девојка која плени со...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО