Почетна тагови марсело брозовиќ

таг: марсело брозовиќ

Девојката која доби донација: „Брозовиќ е голем човек, ми помогна во...

Фудбалерот на Интер, хрватскиот интернационалец Марсело Брозовиќ, е херојот на скопјанката Стаменка Трпковска која на социјалните мрежи замоли за помош и донација од 3.000...

ФОТО: Голем потег на Брозовиќ – ја плати целата операција на...

Младата 26-годишна Стаменка Трповска побара помош од своите Фејсбук пријатели за втора операција на нозете која мора да ја направи во Србија. На помош на скопјанката се...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО