Почетна тагови Маркус Турам

таг: Маркус Турам

Милан доведува репрезентативец во нападот?

Милан е во потрага по нов напаѓач. Откако Маркус Турам реши да го засили градскиот ривал, Интер, "росонерите" своето внимание го насочија кон друга насока....
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО