Почетна тагови Марко Бакович

таг: Марко Бакович

МЗТ Скопје доведе американски бековски тандем (ВИДЕО)

Македонскиот шампион, МЗТ Скопје доведе четири странски кошаркари во рок од 24 часа. По пристигнувањето на српско-хрватскиот центарски тандем, односно Душан Танаскович и Марко Бакович,...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО