Почетна тагови Мањифико

таг: Мањифико

Емотивно збогување на Инсиње во Неапол (ВИДЕО)

На денешниот натпревар, Наполи славеше со 3:0 против Џенова. Натпреварот и резултатот беше во втор план бидејќи тимската легенда на "сините", Лоренцо Инсиње го одигра...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО