Почетна тагови манипулатори

таг: манипулатори

Заев: Многу државници биле жртви на телефонски манипулатори и јас влегов...

Премиерот, Зоран Заев, на денешната прес-конференција обвини дека е жртва на анти-НАТО пропаганда по објавената телефонска снимка кои се проширија во јавноста. Според него, оваа...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО