Почетна тагови малолетнички

таг: малолетнички

Перверзник! Клинтон 26 пати бил на островот на оргиите на Епстајн:...

Џефри Епстајн припадниците на светскиот естаблишмент ги снабдувал со малолетнички од сиромашни семејства. За превоз го користел авионот "Лолита Експрес". Бил Клинтон 26 пати летал...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
34 %
2.1kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
42 °
Thu
42 °
Fri
42 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО