Почетна тагови македонски

таг: македонски

Македонки со најубави задници

Во многу научни истражувања што се спроведени на мажи, а во кои се испитува кој дел од женското тело ги привлекува, задникот скоро секогаш...

Вељко Ражнатовиќ објави фотографија со порака на македонски јазик: Од овие...

Вељко Ражнатовиќ, кој неодамна доби син со неговата сопруга Богдана Ражнатовиќ, покрај тоа што е познат дека профионално се занимава со бокс, тој исто...

Вработените во македонската амбасада во Берлин не зборуваат македонски јазик, знаеле...

Доколку ви треба услуга во македонската амбасада во Берлин, мора да го познавате албанскиот јазик, бидејќи вработените не знаеле да говорат на македонски, тврдат...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО