Почетна тагови Македонска кошарка

таг: Македонска кошарка

Шампионски братски тандем за ново Аеродромско славје

МЗТ Скопје ја продолжи доминацијата на македонската кошаркарска сцена. “Металците“ славеа во финалната серија против Пелистер со 3-1 во победи, за деветта титула на клубот...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО