Почетна тагови мајклџордан

таг: мајклџордан

NBA колумна на Димитар Младеновски-Денот кога најголемиот го потсети светот за...

На денешен ден бевме сведоци на историски, епски, ултра возбудлив натпревар. Во само четвртиот меч по 18 месечната пауза, “Ем Џеј” ги потсети сите кој...

NBA колумна на Димитар Младеновски-Биковите против сите (ВИДЕО)

На инсистирање на голем број кошаркарски сладокусци, се повеќе ќе постираме ретро NBA колумни. Денес го издвојуваме дуелот помеѓу Чикаго и Далас од 1998-ма...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО