Почетна тагови Мајкл Мур

таг: Мајкл Мур

Бокс корнер со Димитар Младеновски-Ивандер Холифилд најголемиот воин во рингот (ВИДЕО)

За Ивандер "Тhe real deal" Холифилд може да се пишува многу. Од 1984 па се до 2011 година, овој прекален воин успеа да покаже...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО