Почетна тагови мајчин дом

таг: мајчин дом

Tвитерџиите на протест против градоначалникот кој ветувал, а не променил ништо

За денес во 17 часот е закажан протестот кои го организираат твитерџиите, а е наменет за стопирање на изградбата на новата зграда која треба...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО