Почетна тагови махмути

таг: махмути

Махмути е желбата на Антиќ за нов селектор на Македонија

Поранешниот тренер на Ефес Пилсен, Бенетон и Дарушафака, Октај Махмути, е желбата на Перо Антиќ за нов селектор на Македонија, но се уште е...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО