Почетна тагови магниц

таг: магниц

Маскирани луѓе речиси убиле германски политичар од ќотек: Се обиделе да...

Полицијата во Германија соопштила дека локалниот лидер на десничарската партија Алтернатива за Германија - AFD, го нападнале и тешко повредиле неколку луѓе во северозападниот...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО