Почетна тагови мадагаскар

таг: мадагаскар

Претседателот на Мадагаскар: СЗО ни Понуди 20 Милиони Долари Мито ако...

Претседателот на Мадагаскар, Андри Рахоелина рече дека единствената причина што глобалните институции одбиваат да прифатат нивниот природен органски лек „COVID Organics“ направен од растението...

СЗО: Клинички да се испита хербалната напивка „Ковид-органикс“ од Мадагаскар

Светската здравствена организација ги советува владите клинички да ја тестираат хербалната напивка промовирана од претседателот на Мадагаскар, Андри Раџоелина, како лек против новиот коронавирус,...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
light intensity drizzle
5 ° C
5 °
5 °
93 %
1.5kmh
90 %
Sat
8 °
Sun
12 °
Mon
14 °
Tue
14 °
Wed
17 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО