Почетна тагови Лос Анџелес Клипер

таг: Лос Анџелес Клипер

NBA-Монструозен “дабл-дабл” на Ивица Зубац (ВИДЕО)

Лос Анџелес Клиперс синоќа ја пречека Индијана Пејсерс. Хрватскиот репрезентативец, Ивица Зубац го имаше мечот на кариерата. Младиот центар реализира фантастичен "дабл-дабл" учинок составен од 31...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО