Почетна тагови љупчо

таг: љупчо

Како денес изгледа синот на Бранко Црвенковски?

Синот на екслидерот на СДСМ, Бранко Црвенковски, кој осум години беше премиер на државата и еден мандат од пет години беше претседател се вика Љупчо...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО