Почетна тагови лилјак

таг: лилјак

Фотографиите од лилјак со големина на човек ги исплаши луѓето: “Јас...

Луѓето ширум светот останале згрозени од големината на овој огромен лилјак. Животното било фотографирано на Филипините, а фотографиите станале вирални на социјалните мрежи каде многумина...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО