Почетна тагови лилјаци

таг: лилјаци

Кина ја создаде короната во воена лабораторија, тврди кинеска докторка Ли-Менг...

Кинескиот лекар Ли-Менг Јан, која избега од татковината затоа што добиваше закани, тврди дека вирусот корона потекнува од воена лабораторија и дека Светската здравствена...

Една од најголемите мистерии на Балканот: Во оваа пештера човечка нога...

Денес Пештерата Деветашка е дом на околу 30 000 лилјаци. Еден дрон се обиде да ја имитира перспективата на лилјак, а видеото беше објавено...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО