Почетна тагови лице

таг: лице

Неверојатна трансформација: Сенидах пред и по корекциите на лицето (фото)

Пред сите интервенции што ги направи Сенидах, таа изгледаше сосема поинаку. Една од најпопуларните пејачки во регионот, Сенидах, привлекува внимание каде и да се појави. Многумина...

Со години секое утро си го мачкала лицето со сперма, погледнете...

Блогерката Трејси тврди дека секое утро своето лице го мачка со сперма, а овој третман наводно и помага околу кожните болести кои предизвикуваат црвенило...

Лице од тимот на обезбедувањето на претседателот Стево Пендаровски позитивен на...

Во попладневните часови на 17 мај 2020 година (недела) извршено е тестирање за КОВИД-19 на едно лице од тимот на обезбедувањето на претседателот Стево Пендаровски,...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО