Почетна тагови лежалки

таг: лежалки

Грција: и до 80 евра за лежалка и чадор на плажа

Грција ги отворите плажите. Отворени се над 500 плажи кои се уредени со посебни правила. Топлото време ги измами грците да излезат масовно. Но, истовремено...

Санторини е спремен за туристи, поставени првите лежалки со заштита

Работата на хотелите би требало да биде третата фаза во намалување на безбедносните мерки во Грција, а сопствениците на хотелите се припремаат за дочек...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО