Почетна тагови летување

таг: летување

Брнабиќ ги повика Србите да не летуваат во Црна Гора

Откако Србија не се најде на списокот на земји за кои Црна Гора ќе ги отвори своите граници на 1 јуни, српските медиуми остро...

Какви фотографии од Шпанија: Задникот на една од најубавите Русинки на...

Ирина ужива со наследничката и своите пријатели на одморот во Шпанија. Ирина Шајк последните недели ги минува исклучиво во уживање во летото, а моментално престојува...

Македонски цени, а голем луксуз: Еве колку чини летување во Црна...

Цените за приватно сместување во Црна Гора во јули и август ќе бидат речиси исти како и минатата година, од шест евра дневно во...

Носталгија на 30°C: Вака изгледаше летувањето во поранешна Југославија

Немаше клима уреди ниту во кафулињата, ниту во изнајмените соби, ниту во автомобилите. Освежувањето во возилата настапуваше евентуално кога ќе ги спуштевме прозорците, онака...

Летување на кредит – да или не?

Со зголемувањето на температурите, почнаа и летните одмори, иако многумина се уште размислуваат каде да го поминат својот одмор. За жал, голем број не...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО