Почетна тагови летови

таг: летови

Финска ги суспендира летовите од Скопје, пристигнале уште 17 заразени патници

Финска ги суспендира летовите од земјава до 29 август, откако уште 17 патници заразени со коронавирус пристигнале со лет на Визер од Скопје во...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО