Почетна тагови летачкиот

таг: летачкиот

Ретро NBA-Како Мајкл Џордан ги “улови” младите гризли мечки? (ВИДЕО)

На денешен ден, бевме сведоци на еден интересен дуел. Вашингтон Визардс предводен од Мајкл Џордан (во својата последна сезона) го пречека младиот и талентиран тим...

Ретро NBA-На денешен ден “биковите” го освојуваа Западот (ВИДЕО)

На денешен ден во 1995-та година, Чикаго гостуваше на Јута. Дуелот во Солт Лејк Сити претаставуваше своевидна најва на наредните две финалиња помеѓу овие два...

NBA-Летачкиот Морент (ВИДЕО)

Секој нов меч сме сведоци на нова атракција на Џа Морент. И во последниот натпревар на младите "гризлис" тоа не беше исклучок. Синоќа на гостувањето...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО