Почетна тагови лена стојадинов

таг: лена стојадинов

Решена мистеријата на пораката во шише стара 20 години: „Ни се...

Лена Стојадинов од Нови сад, 20 години чувала писмо кое нејзината мајка го нашла покрај Тиса и се обидувала да го одгатне. Хоџа од Босна...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО