Почетна тагови лена хеди

таг: лена хеди

Британската ѕвезда тврди: Ми уништи деценија од кариерата

Британската актерка и ѕвезда на "Game of Thrones", Лена Хеди рекла дека студиото "Miramax" не и давало улоги поради тоа што одбила...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
Fri
16 °
Sat
10 °
Sun
11 °
Mon
13 °
Tue
9 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО