Почетна тагови лекување

таг: лекување

Руските доктори нe дозволуваат транспорт на затруениот Навални во странство

Руските доктори не дозволиле опозиционерот Навални, кој важи за најголем критичар на Путин во Русија, a е во кома по сомнение за труење, да...

Почина двегодишната Ангела која беше испратена на лекување во Турција

Двегодишната Ангела која пред неколку дена итно, со специјален медицински авион беше испратена на лекување во Турција, сепак не преживеа. Девојчето, и покрај сите...
Скопје
clear sky
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
69 %
2.6kmh
0 %
Tue
37 °
Wed
35 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО