Почетна тагови Лауна Вјолца

таг: Лауна Вјолца

Ова е албанската Карлеуша – изгледа подобро од оригиналот!

Младата пејачка и водителка многу потсетува на Карлеуша Фото: Инстаграм/ Лауна Вјолца Како по нејзиниот глас така и по нејзиниот стил, начин на шминкање и позирање...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО