Почетна тагови кванташки

таг: кванташки

Маж со пушка се шета кај Кванташки пазар, очевидци тврдат дека...

Возрасен маж е забележан со пушка во околината кај поранешна А1 телевизија, кај Кванташки пазар. Очевидци тврдат дека тој убива кучиња скитници, а на социјалните...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
3.6kmh
75 %
Wed
10 °
Thu
14 °
Fri
14 °
Sat
10 °
Sun
9 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО