Почетна тагови криспол

таг: криспол

NBA со Димитар Младеновски-Нова возбудлива кошаркарска ноќ

Уште една бурна и исклучително интересна кошаркарска вечер.По петочниот двобој во Портланд помеѓу Блејзерси и Мавси, следуваше реванш во Тексас. Овој пат Лука Дончич...

NBA колумна на Димитар Младеновски-Феникс ги посрамотува противниците (ВИДЕО)

Тимот на Феникс Санас претставува едно од најпријатните изненадувања во годинашната натпреварувачка сезона. Составот од Аризона, од стартот на првенството презентира стабилна игра и...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
3.1kmh
40 %
Wed
11 °
Thu
13 °
Fri
14 °
Sat
9 °
Sun
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО