Почетна тагови катар

таг: катар

Најубав, најчист и најбезбеден град на светот – чудо во кое...

Запознајте го градот кој што е еден од омилените меѓу луѓето ширум светот затоа неретко многу од нив одлучуваат својата среќа да ја побараат...

Ќе ги дава сите камили, шеикот од Катар полуде по Ирена

Фолк-пејачката која имаше турбулентна година на приватен план, комплетно се посвети на кариерата и нејзината љубов-музиката. Ирена Спасовска деновиве ужива во Доха и Катар, а...

Уапсен поранешниот претседател на УЕФА, Мишел Платини

Поранешниот прв човек на Европската куќа на фудбалот, Мишел Платини е уапсен во текот на денешниот ден поради сомневања за сторен криминал при доделувањето...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
87 %
0.5kmh
0 %
Wed
24 °
Thu
22 °
Fri
23 °
Sat
18 °
Sun
20 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО