Почетна тагови кајмакоски

таг: кајмакоски

Бившата на Даниел Кајмакоски најави пејачка кариера, ама засега… само се...

Пред бракот со македонскиот победник на „Х-фактор“ таа беше речиси анонимна… Впрочем како и тој пред учеството во големото регионално талент шоу. На Даниел Кајмакоски...

Талентиран за пеење како бато: Даниел Кајмакоски првпат го покажа помалиот...

Популарниот пејач Даниел Кајмакоски периодов е доста активен со настапи во регионот, а со тоа се почесто е редовен и на социјалните мрежи каде...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
93 %
0.3kmh
100 %
Thu
16 °
Fri
16 °
Sat
15 °
Sun
15 °
Mon
11 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО