Почетна тагови избор на влада

таг: избор на влада

Не е проблем изборот на Џафери, туку на Владата

Двајца пратеници на ДУИ, наводно, најавиле дека нема да гласаат за избор на Владата, ако oд листата на ДУИ не биде симнат еден кандидат...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО