Почетна тагови Иван Босиљчиќ

таг: Иван Босиљчиќ

Се вљубил во неа пред првиот состанок: Дали сте ја слушнале...

Тие се една од најсреќните двојки на балканската јавна сцена и секако имаат една од најинтересните приказни за својата љубов... Иако актерот Иван Босиљчиќ и...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО