Почетна тагови хеликоптерска несреќа

таг: хеликоптерска несреќа

ТРАГЕДИЈА: Коби Брајант загина во хеликоптерска несреќа

Легендарниот кошаркар Коби Брајант загинал денеска во хеликоптерска несреќа. Екс-кошаркарот на Лејкерси имаше 41 година. Брајант заедно со уште најмалку четири лица патувал со својот...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
0.5kmh
75 %
Fri
18 °
Sat
18 °
Sun
18 °
Mon
20 °
Tue
18 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО