Почетна тагови харвард

таг: харвард

Нова радикална теорија од Харвард: Нашето Сонце некогаш имало близнак, тоа...

Нашето Сонце имало близнак, а Сончевиот систем можеби крие уште многу неоткриени џуџести планети, покажало новото истражување кое што го спровеле научниците од Универзитетот...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО