Почетна тагови Хајдук

таг: Хајдук

Перишич преминува во Тотенхем

Хрватскиот репрезентативец, Иван Перишич наскоро ќе се сели во Премиер лигата. Оваа информација веќе ја пренесовме но, има нов расплет на настаните. Перишич ќе потпише...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО