Почетна тагови гориво

таг: гориво

За повеќе гориво во резервоарот: Како да го излажете бројачот на...

Бензинските пумпи најдоа методи со кои удираат по џебот на клиентите, а овие информации ги споделуваат поголем број на возачи. Прашањето е дали количината...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
0.5kmh
75 %
Fri
18 °
Sat
18 °
Sun
18 °
Mon
20 °
Tue
18 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО