Почетна тагови Горан Костадиновски – Гокси

таг: Горан Костадиновски – Гокси

Тажна вест: Почивај во мир Горан, „Комитите“ останаа без еден од...

Навивачката група „Комити“ денеска со жалење ја примија веста за смртта на еден од нивните основачи, Горан Костадиновски – Гокси. 51 годишниот Костадиновски по долго...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
overcast clouds
8.9 ° C
11 °
6.7 °
71 %
7.2kmh
90 %
Mon
12 °
Tue
5 °
Wed
4 °
Thu
5 °
Fri
-0 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО