Почетна тагови Ѓорѓе Балашевиќ

таг: Ѓорѓе Балашевиќ

Ја избричи главата и се истетовира за неа: Балашевиќ за тажната...

Иако не е некој што сака тетоважи, Ѓорѓе Балашевиќ направи една на левата рака - глувчето Амос, во 1999 година, за да ја исполни...
Скопје
clear sky
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
69 %
2.6kmh
0 %
Tue
37 °
Wed
35 °
Thu
31 °
Fri
33 °
Sat
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО