Почетна тагови франческо тоти

таг: франческо тоти

Конечен крај на сагата околу Пауло Дибала

Пауло Дибала, конечно има нов клуб. По долгите преговори со Интер (како и шпекулациите околу новиот тим на аргентинскиот репрезентативец) екипата на Рома го ангажира...

Тоти искрено: Младиот Франческо не би го одвел во Рома, ме...

Светот на фудбалот од неодамна доби уште еден менаџер, во тие води заплови Франческо Тоти, легендарниот италијански ас и икона Рома целосно се дистанцираше...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО