Почетна тагови фидел кастро

таг: фидел кастро

Апасиев: Јас сум македонскиот Фидел Кастро, коалицирање не е можно со...

Денеска Апасиев се јави со нов пост на фејсбук, во кој кажува став на починатиот кубански револуционер – дека не треба да се коалицира...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО