Почетна тагови Фернандез

таг: Фернандез

Аргентинскиот бисер пристигнува на “Сан Сиро” (ВИДЕО)

Милан по освојувањето на титулата интензивно се подготвува за следните предизвици. По објавувањето за трансферот кој е речиси готов и треба да го доведе Дивок...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО