Почетна тагови фатиме фетаи

таг: фатиме фетаи

Трансформација на Фатиме Фетаи – фаталната обвинителка во непрепознатливо издание, никогаш...

Фатиме реши да ја промени фризурата Фризура за која се зборува и со која ги воодушеви жените Очигледно дека на Фатиме Фетаи фризурите и се многу...

Гаврил Бубевски позитивен на коронавирус, Фатиме Фетаи оди во изолација

Обвинителката Фатиме Фетаи во моментов е во изолација, откако нејзиниот колега Гаврил Бубевски испаднал позитивен на тестот за коронавирус, дознава ТВ21. Претходно, расправата за предметот...

Фатиме Фетаи: Секој што се огрешил мора да одговара

„Никој не е недопирлив“, вели обвинителката Фатиме Фетаи по проширувањето на истрагата за случајот „Рекет“ и приведувањето на шефицaта на СЈО, Катица Јанева кoја...

Вака Фатиме Фетаи ја бранеше вчера Јанева на 1ТВ (ВИДЕО)

Обвинителката Фатиме Фетаи, која жестоко ја бранеше Катица Јанева, во емисија на 1ТВ, денеска не се појави на прес-конференцијата на која колегите се оградуваа...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО