Почетна тагови Фабио Капело

таг: Фабио Капело

“Црниот пантер” кој стана претседател (ВИДЕО)

Џорџ Мане Опонг Веа. Еден од најомилените играчи кој го носеле црвено-црниот дрес на Милан. Имаше одлична 18 годишна професионална кариера, но се чини најдобро...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО