Почетна тагови Естудијантес

таг: Естудијантес

Партизан го доведе омиленото крило на својот тренер

Партизан продолжува со нови засилувања. По пристигнувањето на Данте Егзум, "црно/белите" доведоа уште еден играч со NBA искуство. Станува збор за 32-годишното крило Џејмс Нанали....
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО