Почетна тагови ескобар

таг: ескобар

Пронајде 600 МИЛИОНИ ЕВРА во буре за зелка: Ги врати кога...

Овој земјоделец не ни сонувал дека може да стане богат. Додека копал на нива, нашол сино буре за ќување зелка, а кога ја отворил,...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО